Time To Move 2018

2018 Ekim ayı içerisinde Manisa ili çapında yapılacak TimeToMove etkinliklerimiz aşağıdaki gibidir.

12.10.2018 İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Saat: 14:30

“Gençlik + için Erasmus Bilgilendirme Toplantısı”. Erasmus + ‘da en az 100 gence bilgi verilmesi amaçlanmıştır. Faaliyetler tüm vatandaşlara ilan panoları ve sosyal medya aracılığıyla duyurulmuştur.


12.10.2018 Kültür Sitesi Fuaye Alanı

Saat: 10:00 – 16:30

“Sergi”. Erasmus + projeleri yürüten okulların temsilcileri projelerini ziyaretçilere sunacak. Fuarda en az 20 Erasmus + projesinin sunulması planlanıyor. Faaliyetler tüm vatandaşlara ilan panoları ve sosyal medya aracılığıyla duyurulmuştur.


UNESCO KULA JEOPARK

13.10.2018

Saat: 10:00 – 16:00

Manisa, Kula’da bir Gençlik festivali. Manisa ilçesi olarak Kula’nın kendine özgü coğrafi özellikleri ile Kula ve çevresindeki peri bacalarının karstik mağaralarına ve kanyonların yanardağlarına birçok doğal miras vardır. Üstün jeolojik ve jeomorfolojik mirasın yanı sıra Kula, iyi korunmuş bir Osmanlı şehir mimarisi ile zengin bir tarihi ve kültürel mirasa sahiptir. Festival, Kula’da gerçekleşecektir. Festival boyunca, gençler Kula’nın tarihi ve coğrafi geçmişi ile birlikte Erasmus + hakkında bilgi sahibi olma şansına sahip olacaklar. Aynı zamanda, Manisa’nın diğer ilçesi Alaşehir’den yerel bir gençlik müzik grubu gençlere bir konser verecek. Faaliyetler tüm vatandaşlara merkezde ilan panosu ile duyurulacak.


23.10.2018 Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Saat: 14:00 – 15:00

Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerine semine verilecektir. Seminer  konuları

– Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri İçin Gençlik Olanakları

– Gençlik için Erasmus + Projeleri Hakkında Bilgi

– AGH

– Avrupa Ülkelerinde Eğitim

 

 

Yazar: gurkan