Açık Teklif Çağrıları

genclik-ve-spor-bakanligi-logo-kucuk

GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI 2016-II GENEL ÇAĞRI İLANI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerimiz için daha iyi yaşam koşulları ve yeni fırsatlar sağlamak, gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamak, sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmak amaçları doğrultusunda Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde proje teklif çağrısına (2016 – II Genel Çağrı) çıkılmıştır.

Proje başvuruları 01 Aralık 2016 – 16 Aralık 2016 tarihleri arasında Proje Başvuru ve Değerlendirme Sistemi https://gpdp.gsb.gov.tr/ üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Linke ulaşmak için tıklayınız.


Türkiye’de İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi Hibe Programı yayınlandı.

Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamında muhtelif proje çalışmaları yürütülmekte olup bu kapsamda T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Genel Müdürlüğü’nün faydalanıcı taraf olduğu “ Türkiye’ de İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi” Hibe Programı (CFCU/TR2013/0327.05.01-02 – EuropeAid/138406/ID/ACT/TR) teklif çağrısı, Merkezi Finans ve İhale Biriminin web sitesinde yayınlanmıştır. Söz konusu Hibe teklif çağrısı rehberine ve gerekli dokümanlara aşağıdaki linke tıklanarak ulaşılabilmektedir.

Proje tekliflerinin son teslim tarihi 14 Kasım 2016 saat 17:00′dir.

Linke ulaşmak için tıklayınız.


Çalışma Hayatında Sosyal Diyaloğun Artırılması Hibe Programı yayınlandı.

Çalışma Hayatında Sosyal Diyaloğun Artırılması Hibe Programı (CFCU/TR2013/0119.03.01-02 – EuropeAid/138322/ID/ACT/TR) Teklif Çağrısı yayımlanmıştır.

Proje tekliflerinin son teslim tarihi 10 Ekim 2016 saat 17:00‘dır.

Linke ulaşmak için tıklayınız.


Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı Küresel Hibe Programı

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, insan hakları ve demokratik reformlar konusunda sivil toplumun rolünü güçlendirmeyi amaçlayan ve yıllık bir program olan Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı (DİHAA) kapsamında yeni bir Teklif Çağrısı yayınladı. DİHAA, dünya çapında demokrasiyi ve insan haklarını korumayı ve geliştirmeyi amaçlayan bir Avrupa Birliği programıdır.

14 Ekim 2016 tarihine kadar sürecek başvuru dönemi sonucunda 31 milyon Avro’yu aşkın destek sağlanması planlanıyor.

Ayrıntıları için tıklayınız.